Kanada Dil Okulları Kanada Programlarımız Diğer Eğitim Sitelerimiz

Kanada - Vancouver Yaz Okulları

Vancouver, Kanada' nın üçüncü büyük metropolüdür. Farklı etnik grupların yaşadığı kozmopolit bir kenttir. Kanada' nın en ılıman iklimine sahip şehirlerinden birisidir. Yüksek yaşam standartları, çevre temizliği ve çeşitli spor alanlarında güzel imkanlar sunmasıyla meşhurdur. Şehir, çeşitli konularda birçok ödül almıştır. Güvenli ve sakin hayatı, kış sporlarının yoğun şekilde icra edilmesi gibi cazip yönleri bulunan bu şehirde hem vaktinizi en güzel şekilde değerlendirebilir hem de İngilizce' nizi geliştirebilirsiniz.

Kanada - Toronto Yaz Okulları

5 milyon nüfusu ile Toronto dünyadaki çok kültürlü şehirlerden birisidir. Ayrıca Kanada' nın en büyük şehridir. Öğrenciler tüm milletlerden kişilerle tanışma fırsatı bulabilirler. Diğer kültürleri öğrenirken dil becerilerini de geliştirebilirler. 4 mevsiminde yaşandığı bu şehir bütün güzelliklerini size sunmakta.

Toronto Kanada' nın en büyük üniversitesi de dahil olmak üzere birçok üniversite ve koleje ev sahipliği yapmaktadır. Toronto ve civarında öğrenciler çeşitli etnik toplulukları, mahalleleri ve farklı yerleri keşfetmek için sayısız fırsat bulabilir. Her türlü spor aktivitesini yapabilmeniz için Toronto size imkan sağlamaktadır. Özellikle kış sporlarının çok geliştiği bu şehirde hem macera peşinde koşabilir hem de İngilizce' nizi geliştirebilirsiniz.

Kanada - Vancouver Yaz Okulları

Kanada - Montreal Yaz Okulları

0543 292 41 92

  info@islands-turkey.com

ISLANDS Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Kanada Kampanyalar
Kanada Dil Okulları Kampanyalar


Yurtdışı Eğitim Fırsatlarımız
Web Servisi İle Bağlantı Kurulamadı