Kanada Dil Okulları Kanada Programlarımız Diğer Eğitim Sitelerimiz

Kanada’da Sertifika Programları

kanada sertifika programları

Sertifika programları kariyerinde yükselmek veya mezun olduğu alan harici farklı deneyimler kazanmak isteyenler için uygun programlardır. Lise mezunları ya da üniversite mezunları için açılan bu programlar kendilerini geliştirmek ve seçtiği alanda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için pazarlamadan halkla ilişkilere, finanstan işletmeye ve bioteknolojiden bilgisayar mühendisliğine kadar birçok alternatif sunmaktadır. Yeterli İngilizce seviyesine sahip olmayanlar öncesinde dil kursuna katılarak İngilizce seviyelerini belirli düzeye getirdikten sonra kolaylıkla bu programlara katılabilirler. Daha önceden ILETS ya da TOEFL sınavına girmiş öğrenciler ise geçerli belgelerini göstererek dil kursuna katılmadan doğrudan programlara başvurabilirler.

kanada sertifika programları

Kanada’da 2 yıllık önlisans eğitimi sağlayan ve devlet okulları olan Community College’larda verilen bu kurslar, 3 aydan 2 yıla kadar uzanan zaman dilimde sürebilir ve öğrenci 2 yılı tamamladıktan sonra katıldığı kurs programına göre sertifika ya da diploma alarak eğitimi sonlandırır. Uluslararası geçerliliği olan bu belgeler Türkiye’de de birçok sektör tarafından tanınmaktadır.

Kanada’da hem eğitim görüp hem de çalışmak isteyen öğrenciler ise çeşitli okulların sunduğu Co-op programlarına katılabilirler. Bu programlarda öğrenciler seçtikleri programlarda 8 ay teorik eğitimi aldıktan sonra 4 ay da paralı staj yaparak eğitimlerini bitiriler. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilere Kanada, bir sene boyunca full –time çalışma hakkı verir. Bu süre zarfında da öğrenciler çalıştığı işten para kazanabilir ve geçimlerini sağlayabilirler.

0543 292 41 92

  info@islands-turkey.com

ISLANDS Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Kanada Kampanyalar
Kanada Dil Okulları Kampanyalar


Yurtdışı Eğitim Fırsatlarımız
Web Servisi İle Bağlantı Kurulamadı